ChatAskim

Etiketler Chat Aşkım Sohbet Sitesi, Chataskim
Guncel konular ChatAskim
Kategori sohbet-odalari
Bu Sohbet odasi 440 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Sohbet
..

ChatAskim Hakkında Detaylar

Sohbet Chat Muhabbet Seviyeli sohbet sitesi, kullanıcılarına kolay ve kullanışlı sohbet arayüzü ve mobil sohbet seçeneği ile hizmetler,Aşk, her kişinin değil, er kişinin maharetidir derler büyükler. Chataskim sitelerinde de her kişiye değil, kadir kıymet bilene, hakkını verene denk gelir bir ömür boyu sevmek ve sevilmek.

 

Sanal sohbet sitelerinde aşk olur mu diye tereddütle düşünenlere gerçek yaşamdan güzel bir kesinti anlatmak isterim. Chataskim dediği o insana nasıl denk gelmiş kahramanımız bir görelim. Mobil sohbet ederken, öylesine giriş yaptığı bir chat sitesi içerisinde tanımış ilerde delilerce aşık olacağı adamı. Duruşu, yazışı, kanalda kendini ifade edişi onu taktir ettiği, saygı duyduğu bir insan konumuna getirmiş. Saygının temelleri ta o zamandan atılmış yani. Sevgi ne idi? Sevgi emekti. Ne kadar güzel bir replik değil mi?

Chat aşkım sitelerinde sevgi sadece emek değil,sevgi bir çok şeydi. Gel zaman git zaman yalan dolana bulaşan kahramanımız artık sanal sohbet siteleri içerisinde kalmamayı tercih etmiş. Zira chat siteleri içerisinde her şey güllük, gülistanlık değildir. Bazen en güzeline denk geleceğiniz gibi bazen de, en beterine denk gelirsiniz. Öyle ki sizinsadece chattan değil, hayattan dahi soğuturlar. Aylar sonra yolu tekrar Bedava Sohbet sitelerine düşen kahramanımız, saygı duyduğu o adama denk gelmiş. Çokta güzel bir denk gelişmiş. Sonra, sonrası ise o kadar kendiliğinden, o kadar doğal gelişmiş ki, aşk dediği o emsalsiz bölgede bulmuş bir anda kendisini.

Chat Aşkım Sitesi

ChatAskim Sohbet mekanı olmuş bir anda o girdiği sohbet odaları. Zaten azda olsa tanıdığı adamı daha çok, daha çok tanımaya başlamış. Tanıdıkça sevmiş, sevdikçe kendisini daha da kaptırmış. Öyle ki, gözünü kapattığında o, açtığında da o oluvermiş hayatı. Chataskim sohbet Sitesi olmuş onların olduğu mekan. Kavi bir aşk ile sevmiş, er kişinin hak edeceği güzellikle sevmiş. Sevmekte bu değil midir zaten?

Ücretsiz chat siteleri içerisindeki sahte, yalan dolan, katıklı sevdalara inat, hakkını vererek, araya ihaneti sokmadan, bir nebze olsun sevgiden ödün vermeden sevmek. Maalesef sanal dünya, ihanet hikayeleri ile dolu. Buna inat sadakat timsali aşklar da yok mu dersiniz? Elbette vardır, ama bir elin parmaklarını geçmez.Chat Aşkım Sitesi ile başlar, chatta kalmaz bu ilişkiler. Kelimelerin buluştuğu gibi eller de buluşur bir zaman sonra. Bizimkisi bir aşk hikayesi diye başlayan bu güzel birliktelik, daha nice güzel günler ve yıllar görmeye gebe kalır. Sevginin bu denlisini yaşatan, sevilmeyi bu denli hakeden, hayal edilemeyenlerin mimarı o değerli maşuka da selam olsun.

Her aşkın tek değil, iki kahramanı vardır. Bunlar o sevdayı eker, sular, besler, büyütür ve solmaması için ellerinden geleni yaparlar. Sevgi ile yeşeren filizler koca bir orman olduklarında, tek kibrit değil, koca bir yangın dahi yakamaz onu. Nefes olur, can olur kendisini var edenlere. Aşkın sanalı, reeli olmaz. Sevmek, ihaneti kabul etmez. Saygının olmadığı bir sevda, can suyunu alamamış bir filiz misali çürümeye mahkum olur. Yani demem o ki, Chataskim da olsa, aşk kendinden ödün vermez. Daha nice güzel denk gelişler için wWw.mircte.Net adresini ziyaret ediniz.

Saygılarımla…

YORUM YAP


Sıradaki Konular

  • SohbetSiLa SohbetSiLa sohbetSila,da sohbet Sohbet Sila,da chat sizleri bekliyor! bir rumuz yazmaniz yeterli Sohbet Sıla sitemiz 7/24 canli radyo yayinlari ile yeniden açılmıştır. Tüm SohbetSıla ailesine duyurulur. Seviyeli Chat Odaları sitemiz oLan sila sohbet de ki Amacımız tüm yurt dışında bulunan gurbetçi kardeşlerimizi mircte.org sohbetsila sohbet sitesi çatısı altında buluşturmak
  • ChatAskim ChatAskim Sohbet Chat Muhabbet Seviyeli sohbet sitesi, kullanıcılarına kolay ve kullanışlı sohbet arayüzü ve mobil sohbet seçeneği ile hizmetler,Aşk, her kişinin değil, er kişinin maharetidir derler büyükler. Chataskim sitelerinde de her kişiye değil, kadir kıymet bilene, hakkını verene denk gelir bir ömür boyu sevmek ve sevilmek.
  • Muslumanlar Sohbet Odasi Muslumanlar Sohbet Odasi Muslumanlar Sohbet Odasi,Muslumaniz,musLumanlar,MüsLüman,islami sohbet ve dini musluman gece gunduz muslumanlar sohbet amacimiz gerçek müsLümanlara mobil sohbet odalarında müslümanları bir araya getirmek en kaliteli seviyeli bedava chat , dini sohbet, islami chat, dini chat, islami forum,muslumanlar gibi konuların içeriklerinin yer aldığı islami ve dini bir sitedir.
  • islami sohbet nedir islami sohbet nedir Türkiyenin en eski İslami Sohbet Odaları sitesi Mircte.Net üzerinden sizlere islami Sohbet nedir Dini sohbet nasil yapilmalıdır islami sohbet sitelerinden neler oluyor isimli makalımıze geçmeden once İslami Mobil Chat, Dini Sohbet kanallarımızda 7/24 kesintisiz islami chat yapabilirsiniz.islami sohbet, dini sohbet, islami chat, dini chat, nur sohbet, nur chat, dini sohbet odaları, dini sohbet siteleri kelimelerinde en iyi dini chat sitesi olduğünu belirtelım
  • Sanal Sohbet Sanal Sohbet Sanal Sohbet odalarimiza hoşgeldiniz değerli üyelerimiz, mircte.net sohbet sitesi olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz,Sanal sohbet, günümüz teknolojisi sayesinde çok fazla kullanılan bir sohbet türü haline gelmiştir. Bir çok sosyal mecra ve siteler, sanal sohbet etmek isteyenlerin akınına uğramaktadır.
  • Sohbet islam Sohbet Siteleri Sohbet islam Sohbet Siteleri Sohbetislam.com islami Çet sohbet siteleri ile dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinebilir, tanışıp arkadaşlık kurabilirsiniz
  • Mobil Chat Mobil Chat Türkiye nin hangi şehrinden katılım yapıyor olursanız olun sohbet yapmanızı sağlayacak kusursuz hizmetleri yanı başınızda da bulmaya devam edeeceksiniz istanbul sohbet odaları,İçeriğinde çeşitli formatlar da hazırlanmış İslami Sohbet Odasında Huzurlu Sohbetler sohbet odaları bulunan siteler de,
  • dini chat odalari dini chat odalari DİNİ CHAT sitesi kullanıcılarına dini bilgiler ile ilgili sohbetlere katılabilmeleri yönünde hizmetler sunulurken, en çok ziyaret edilen İslami arkadaşlık odalarında dini muhabbet etmeleri sağlanıyor.
  • Dini sohbet Dini sohbet Dini Sohbet sitemizde Dini Hikayeler , Dini Öyküler ,Dini Sohbetler , Dua Dinle , İslami Sohbet Dinle , Hikaye Dinle ,Öykü Dinle Kesintisiz En son Dini Sohbetler haberleri ve son dakika güncel Dini Sohbetler haber detayları burada
  • Bedava sohbet odaları Bedava sohbet odaları Bedava sohbete katılmak için hazırmısın. Türkiyenin bedava sohbet chat odalarına katılmaya hazırmısın hemen bedava sohbete bağlan,Kaliteli sohbet ortamı bizim işimiz, mobil sohbet odaları ve mobil arayüz ile bedava sohbet edin Mircte.net ile chat arkadaşı bulun.